">
  Menu

 

 

 

 

Aktualności

Wigilia szkolna uczniów
Dodano dnia: 2017-12-23

Boże Narodzenie to szczególny czas radości,  zadumy  i  refleksji  w  gronie  najbliższych.

       Trzej Królowie jeszcze w drodze, gwiazda nad betlejemską szopą świeci coraz jaśniej, wszystkie znaki na ziemi i niebie zdają się zwiastować „…kolejne Boże Narodzenie…”

 22 grudnia 2017 roku po raz kolejny nasza mała społeczność szkolna usiadła  do wigilijnego stołu. Wspólny śpiew kolęd, dzielenie się opłatkiem  ze swoimi kolegami, koleżankami i wychowawcami, wizyta kolędników misyjnych którzy przypomnieli  krótko jak to było w  Betlejem, ryba i makowiec – to stałe elementy naszego opłatkowego spotkania. Nie zabrakło ich również w tym roku.  Narodziła się także nowa tradycja, która dodatkowo wprowadziła wszystkich w  nastrój zbliżających się Świąt  mianowicie - świąteczne karaoke. Rozśpiewani, pełni radości, w dobrym humorze udaliśmy się do naszych domów aby w gronie rodzinnym cieszyć się z narodzenia Pana.

[czytaj dalej]

Pomoc dla Dominika - podsumowanie
Dodano dnia: 2017-12-23

Kochani!
Organizowana przez nasz wolontariat akcja dobiegła końcaJ! Przez ponad tydzień zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy, tj.: artykuły spożywcze, środki chemiczne, ubrania i zabawki dla Dominika
i jego rodziny.  Dzisiaj z dumą możemy poinformować, że nasi uczniowie, ich rodzice, osoby spoza szkoły oraz mieszkańcy Mielca… MAJĄ WIELKIE I GORĄCE SERCA! Akcja zakończyła się pełnym SUKCESEM!  

[czytaj dalej]

ŚWIĘTA PACHNĄCE PIERNIKIEM - II KONKURS RODZINNY -PODSUMOWANIE
Dodano dnia: 2017-12-23

Nie ma prawdziwych świąt bez pierwszej gwiazdki, prezentów, choinki i zapachu piernika, dlatego też juz po raz drugi w naszej szkole zorganizowano rodzinny konkurs piernikowy pt. „Święta piernikiem pachnące”.


            Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie w wykonanie piernikowych ozdób – wszystkie prace były przepiękne!           Uczestnicy konkursu pokazali, że z piernika można robić wręcz dzieła sztuki.

[czytaj dalej]

Uroczyste otwarcie nowego budynku przedszkola
Dodano dnia: 2017-12-22

W zimowej scenerii, na kilka dni przed Świętami, dokonano oficjalnego otwarcia i poświęcenia nowego budynku Niepublicznego Przedszkola Radosny Start – Oddział Zamiejscowy w Dulczy Małej. 

[czytaj dalej]

Dziekujemy :)
Dodano dnia: 2017-12-22

Dziękujemy Wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w akcji "Karteczka dla Waldeczka". Wszystkie kartki zostaly wysłane do jubilata.

[czytaj dalej]

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do naszej Szkoły
Dodano dnia: 2017-12-20

W dniu dzisiejszym, miłą i wzruszającą niespodziankę sprawili nam druhowie z 15 DH  NS "Młode Dęby" w Pniu, którzy wraz z życzeniami świątecznymi, przywieźli nam Betlejemskie Światło Pokoju. Serdecznie dziękujemy harcerzom oraz Drużynowej. Światło zabierzemy do naszych domów. 

                                                                                                                                               fot. ze strony  NSPdP w Pniu

[czytaj dalej]

Napisz do Waldka
Dodano dnia: 2017-12-15

Informacja z FB

20 Grudnia 2017 roku, Waldemar kończy 6 lat !!!! Bardzo ale to bardzo ważne urodziny, gdyż pierwsze na których będzie samodzielnie stał i gasił świeczki , pierwsze gdzie sam przy chodziku podejdzie do tortu!! Ostatni rok pełen tylu sukcesów!! Trzeba PIĄTCE podziękować i przywitać SZÓSTKĘ !

Waldek kocha listy, kartki, laurki i wszystko co z tym związane. To akurat ma po mamusi  uwielbia jak ktoś wysyła mu kartkę i jest ona zaadresowana na niego! Ojjj tak, już jest w stanie to przeczytać  wie co do niego, a co nie !

W związku z tym, wpadliśmy my na pomysł Karteczki dla Waldeczka  prosimy o mały gest dla niego, który rozpromieni jego buzię i sprawi że oczka zabłysną   poczuje się naprawdę wyjątkowy i szczęśliwy! A jego wdzięczność jest bezcenna !

Kto chce i może przyłączyć się do zabawy, bardzo serdecznie zapraszamy! Prosimy o przesłanie kartki urodzinowej, laurki, może jakiegoś rysunku  dla Waldka z okazji jego 6 urodzin!

Kto chętny proszę pisać na priv podam adres  
EDIT: nie da rady pisać na priv, jesteście tam wspaniali że nie nadążam więc !!!! Niech świat się dowie gdzie mieszka :

Szanowny Pan 
WALDEMAR KARDYŚ
ul. Zagrody 19
39-300 Mielec

Napiszcie do Waldka! 

[czytaj dalej]

Misie ratownisie - podsumowanie akcji
Dodano dnia: 2017-12-14

Drodzy Uczniowie i Rodzice, kolejny raz pokazaliście, że macie ogromne serca! Z dumą informujemy, że nasza Szkoła zebrała ponad 80 pluszaków w ramach akcji zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Brzostku. 

czytaj dalej....

[czytaj dalej]

SPRAW, BY DOMINIK I JEGO RODZEŃSTWO MIELI TAK SZCZEŚLIWE ŚWIETA JAK TY!!!
Dodano dnia: 2017-12-13

 Szkolne koło wolontariatu w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej organizuje  paczkę dla Dominika i jego rodziny.

Dominik to  8 letni chłopiec, który cierpi na raka węzłów chłonnych. Obecnie przebywa  na kosztownym leczeniu w Krakowie. Dominik ma czworo  rodzeństwa i kochających rodziców, którzy całe serce wkładają w to,  by zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo. Jednak koszty leczenia są tak ogromne, że czasami brakuje im pieniędzy na podstawowe rzeczy. 

[czytaj dalej]

Noc bajkowa 2017
Dodano dnia: 2017-12-11

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ!


Kilka dni temu odwiedził nas Św. Mikołaj . Było to niesamowite spotkanie, pełne niespodzianek i radości o czym możecie przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły, jak również zobaczyć – oglądając zdjęcia z tego wydarzenia. Uczniowie klas III i IV postanowili pozostać w tych cudownych nastrojach nieco dłużej i „pociągnąć” mikołajkowy temat organizując „NOC BAJKOWĄ”. 

[czytaj dalej]

Archiwum:
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |

(c) Copyright 2023 nspdulczamala.pl
Projekt i wykonanie:
StronyNaMedal.pl